Maharajah Parquet

Luksusowa
deska podłogowa
Maharajah Parquet

Maharajah Parquet – już sama nazwa ma wydźwięk luksusu. Są to deski wykonane z wysokojakościowego drewna o dużej wytrzymałości.

Deski podłogowe Maharajah Parquet są wykonane z litego drewna merbau. Jest to rodzaj drzewa egzotycznego, którego pochodzenie geograficzne to Azja Południowo-Wschodnia. Szlachetne drzewo, które od wieków było wykorzystywane do wymagających produkcji np. łodzi, mostów itp. Jest odporne na grzyby oraz inne szkodniki. Wszystkie elementy składające się na finalny wygląd Waszych Maharajah Parquet są nieszkodliwe dla zdrowia. Materiały typu kleje-oleje są produkcji Europejskiej.

Z technicznego punktu widzenia, merbau jest drewnem o ponadprzeciętnej twardości, cechuje się też bardzo wysoką stabilnością. Maharajah Parquet to lita deska podłogowa, czyli 100% prawdziwego egzotycznego drewna merbau, bez sklejki i MDF. Są to duże deski podłogowe o wymiarach 15x116x400-1486 mm, 15x120x400-1500 mm oraz 15x120x900-1500 mm. Na indywidualne zapotrzebowanie klienta dopasowujemy wygląd pod docelowy design, zgodny z Państwa wizją. Przykładowy proces dostosowania wyglądu pod zapotrzebowanie to np. postarzanie poprzez barwienie i szczotkowanie desek. Nasze deski można również śmiało wykorzystywać przy systemie ogrzewania podłogowego.

Jako ciekawostka dodam, że samo drzewo merbau na wyspach Fidżi było uznawane za święte drzewo. Rozbudowa naszej oferty akurat o ten rodzaj drewna nie jest przypadkowa. Wnosi on wiele egzotyki do naszych mieszkań. Mając Maharajah Parquet w swoich domach, czujemy naprawdę jego wyjątkowość. Sprawia on, że nasza podłoga jest niezwykła, uzupełnia ją o wartość dodaną, sentymentalną, coś czym charakteryzują się produkty luksusowe. Jeżeli chcesz mieć w swoim mieszkaniu podłogę, z której będziesz dumny/-a, nie zastanawiaj się.

Potrzebujesz kompleksowej konsultacji?

Przyjdź do jednego z naszych punktów obsługi klienta.

Punkty obsługi