Nota prawna

Dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną internetową i naszymi produktami. Przedstawiamy warunki i zastrzeżenia dotyczące korzystania z tego serwisu internetowego. Niniejsza nota prawna dotyczy wszystkich jego użytkowników. Korzystanie z serwisu w jakikolwiek sposób oznacza akceptację warunków w tej nocie zawartych.

Właścicielem i administratorem serwisu jest PW Leon Budnik z siedzibą: Czyżyki 14, 17-200 Hajnówka, Polska.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Właścicielowi serwisu przysługują wszelkie prawa do niniejszego serwisu internetowego oraz domeny internetowej budnik.com.pl, w której serwis jest publikowany. Zamieszczone w serwisie treści, zdjęcia, grafiki i układ graficzny strony internetowej stanowią własność intelektualną właściciela serwisu albo innych podmiotów. Ich powielanie, kopiowanie, publikacja, czy to w całości czy w części, w formie oryginalnej lub zmodyfikowanej, w serwisach internetowych, w elektronicznych publikacjach lub w wersji drukowanej są bez wyraźnej zgody ich właściciela niedozwolone.

Właściciel serwisu dołożył starań, by zawarte w serwisie informacje były rzetelne, zgodne z jego najlepsza wiedzą, z prawem oraz nie zawierały błędów. Za ewentualnie powstałe błędy lub niedokładności właściciel nie bierze odpowiedzialności, jeśli nie zostały przekazane w formie pisemnej. Właściciel serwisu nie bierze odpowiedzialności za straty wynikające z korzystania z serwisu: zarówno z jego treści jak i oprogramowania, w szczególności nie odpowiada za uszkodzenia i szkodliwe oprogramowanie mogące ewentualnie zainfekować urządzenia użytkownika. Właściciel serwisu może publikować odnośniki do stron podmiotów trzecich, nie odpowiadając za ich treść, sposób działania ani za stosowaną tam politykę prywatności.

Treść serwisu ma charakter informacyjny i nie jest ofertą sprzedaży.

Zamieszczone w serwisie zdjęcia produktów mogą ze względu na naturalny charakter wyrobów, zmienne warunki oświetlenia i zmienny sposób odzwierciedlania kolorów przez różne urządzenia odbiegać od rzeczywistego wyglądu.