O firmie

O nas

Kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy firmą produkującą parkiety, mozaiki tradycyjne, parkiet przemysłowy oraz deski podłogowe. Na rynku istniejemy od 1992 roku, przedstawiając szeroką ofertę handlową w zakresie podłóg drewnianych oraz profesjonalnego wykonawstwa. Dysponujemy kilkoma wyspecjalizowanymi ekipami parkieciarskimi wyposażonymi w najlepsze maszyny firm Frank i Lägler. Dzięki dużej wiedzy w zakresie podłóg drewnianych oraz zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, jesteśmy w stanie sprostać najśmielszym oczekiwaniom naszych klientów.

Swoją działalność prowadzimy na terenie Białegostoku i Warszawy. Większe realizacje możemy wykonać w całym kraju.

Nasze zalety

Dlaczego my?

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenia pozwalają nam na utrzymanie jakości na wysokim poziomie i na osiągnięcie pełnego zadowolenia wśród naszych klientów.

1.
2.

Bogata oferta

W naszej ofercie znajdują się również wyroby z drewna tj.: schody, listwy i inne, które wytwarzamy we własnym zakładzie stolarskim.

Współpraca

Od wielu lat jesteśmy związani z liderami na rynku klejów i lakierów do drewna - niemieckimi firmami LOBA oraz WAKOL.

3.
4.

Wysoka jakość

W początkowym okresie naszej działalności skupialiśmy się wyłącznie na polskim drewnie tj.: dąb, jesion, klon, lecz z upływem czasu rynek zmieniał się w wyniku czego poszerzyliśmy naszą ofertę o drzewa egzotyczne.

Darmowa konsultacja z jednym z naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami